Full Stack JAVA-React Developer with German langauge knowledge
Kibit Solutions Ltd., Austria

Experience
1 Year
Salary
0 - 0
Job Type
Job Shift
Job Category
Traveling
No
Career Level
Telecommute
No
Qualification
Unspecified
Total Vacancies
1 Job
Posted on
Jul 27, 2023
Last Date
Aug 27, 2023
Location(s)

Job Description

Osztrák projektünkhöz keresünk hybrid munkakörben full stack fejlesztot. Onsite munkavégzés az elso idoszakban heti 1-2 nap, késobb havi 1-2-nap.

Fobb feladatok

  • Webes és mobil applikáció alkalmazás fejlesztése
  • Ügyfélportál fejlesztés
  • Folyamat digitalizálás
  • Frontend és backend fejlesztés
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztoi csapatmunkában
  • Dokumentációk, specifikációk készítése
  • Részvétel Business Requirement és Business process kialakításábanszt

Requirements

Elvárások

  • Java/Kotlin, Spring, JPA, Javascript Frameworks (Primefaces/JSF, React)
  • Társalgási szintu Német és Angol nyelvtudás
  • Betanulási idoszakban intenzívebb on-site jelenlét (Bécs), a késobbiekben kb. havi egy kiutazás

Benefits

  • Alkalmazotti bérezés: Br. 1 700 000 2 200 000 HUF
  • Vállalkozói bérezés: 13.000 16.000 HUF (+ÁFA) / óra
  • Hosszútávú partnerség
  • Teljes utazási támogatás

Job Specification

Job Rewards and Benefits

Kibit Solutions Ltd.

Information Technology and Services - Budapest, Hungary